Trzy punkty IVY w Grabnie.

W sobotnie popołudnie kolejne trzy punkty do swojego konta może dopisać IVA Iwkowa. W wyjazdowym meczu seniorzy pokonali Spółdzielcę Grabno 0:1.

W pierwszej połowie obie ekipy szukały okazji do zdobycia bramki. Po stronie „żółto-niebieskich” dogodnych sytuacji nie wykorzystali między innymi D. Nowak, D. Urbańczyk. Pierwszą i jak się potem okazało jedyna bramkę w spotkaniu zdobył M. Szot, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach gospodarzy przy ustawianiu przez bramkarza muru przy rzucie wolnym. Nasz pomocnik szybko ustawił piłkę i oddał mocny strzał, który mino interwencji bramkarza wpadł do bramki. Iwkowianie próbowali podwyższyć wynik spotkania. Niestety dogodnych sytuacji nie wykorzystali W. Gnyla, R. Repetowski oraz D. Urbańczyk. W doliczonym czasie gry gospodarze mogli zdobyć wyrównującą bramkę. Jednak strzał zawodnika gospodarzy obronił dobrze dysponowany w tym spotkaniu K. Zięć. Kilka minut po tej sytuacji sędzia zakończył spotkanie. Podopieczni Bogdana Bogusa odnieśli cenne zwycięstwo, które pozwoliło na awansowanie w tabeli o jedną pozycję.