Dzisiaj gramy z Koroną

Nieuchronnie zbliżamy się do końca rozgrywek. W 31 jednej z ostatnich, serii  spotkań naszą drużynę czeka wyjazdowy piekielnie trudny pojedynek z ekipą Korony Niedzieliska, która prawdopodobnie w przyszłym sezonie zagra w klasie okręgowej.

Drużyna prowadzona przez Rafała Polichta po dotychczas rozegranych spotkaniach zajmuje trzecią lokatę w tabeli i traci tylko 3 oczka do z kolei pewnego już awansu Dunajca Mikołajowice.

Zespół z Niedzielisk w meczach na własnym boisku aż jedenaście razy schodził z boiska jako zwycięzca, tylko dwukrotnie dzielił się punktami z rywalem i tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika. W tychże czternastu spotkaniach gracze Polichta do bramek rywali trafiali aż 57 tracąc przy tym 23 gole.

Nasi zawodnicy szczególną uwagę będą musieli zwrócić na Adriana Zacharę. Napastnik Korony w tym sezonie jak do tej pory ma na swoim koncie 27 bramek.

W rundzie jesiennej zespół z Niedzielisk pewnie zwyciężył graczy Bogusa 4:2.

Zbiórka i wyjazd na mecz o godzinie 15.30 spod GOKu.

Powiązana galeria: