Wysokie zwycięstwo IVY w meczu z Piastem.

W niedziele po południe IVA Iwkowa na własnym stadionie podejmowała sąsiada zza miedzy drużynę Piasta Czchów. Iwkowanie nie byli zbyt gościnni i pokonali rywali aż 4:0. Było to drugie zwycięstwo w tym sezonie.

W wyjściowej jedenastce żółto-niebieskich zagrali: K. Zięć – Ł. Zapiór, J. Motak, K. Dzięgiel, W. Gnyla, D. Urbańczyk, D. Nowak, K. Gołąb, Ł. Wnęk, R. Repetowski, M. Kowalski.
Już kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego Wnęk mógł otworzyć wynik spotkania. Niestety jego strzał zza pola karnego miął bramkę gości. W 15 minucie meczu bramkę dla IVY zdobywa Kowalski, niestety sędzia uznaje, że podający do naszego napastnika Wnęk był na spalonym. Dwie minuty później strzał głową na bramkę zamienił Repetowski. W pierwszej odsłonie mino, że obie ekipy stwarzały sobie okazje do strzelenia bramki kibice nie oglądali więcej goli.
Od podwyższenia prowadzenia drugą połowę rozpoczęli podopieczni trenera Bogusa. K. Dzięgiel posyłał długie podanie w pole karne prosto na głowę Repetowskiego, który podobnie jak przy pierwszej bramce pakuje piłkę do siatki przyjezdnych. Kolejną bramkę kibice mogli oglądać dopiero w 90 minucie meczu, kiedy to Repetowski po raz kolejny wykorzystał idealne podanie kolegi z drużyny, tym razem w roli podającego wystąpił Wnęk. Pod koniec doliczonego czasu gry Repetowski zagrał piłkę wzdłuż bramki pod nogi wbiegającego Nowaka, który z bliskiej odległości strzelił bramkę na 4:0. Takim wynikiem zakończył się mecz z Piastem Czchów.