Sytuacja IVY przed sezonem.

W najbliższy weekend IVA zainauguruje kolejny sezon w którym miejmy nadzieje, powalczy o najwyższe cele. Krótko przedstawiamy jak wygląda przedrozgrywkowa sytuacja naszego klubu.

Udało się rozegrać 2 mecze sparingowe, które nie pozwalają patrzeć z optymizmem na najbliższy sezon. Najpierw lekcę futbolu zafundował nam Piast Czchów pokonując nas aż 6:0. W ubiegłą niedzielę grajacy na tym samym szczeblu rozgrywek, AKS Ujanowice, również nie miał wiekszych problemów z nami, wygrywając spotkanie 5:2.

Już wiadomo że wygląd kadry seniorskiej IVY na najbliższy sezon, będzie wyraźnie różnił się od składu z poprzednich rozgrywek. Już wiadomo że w barwach LKSu nie ujrzymy już Andrzeja Dziedzica, (choć nie wyklucza się jednak że zmieni zdanie i będzie nadal grał w IVIE) Michała Turka, iMarcina Turka. Nie wiadomo także co z Łukaszem Bodkiem który przebywa poza granicami naszego kraju.

Nieoficjalnie mówi się o pozyskaniu z Piasta Czchów napastnika Michała Heróda. Nikt jednak nie potwierdza tej informacji. Z pewnością skład będzie uzupełniany także zawodnikami z drużyny juniorów, tak jak to było w meczach sparingowych.